O společnosti

Naše společnost AQUATECH s.r.o Srbsko vznikla v roce 1990 odkoupením celého výrobního areálu od bývalého ACHP Jeneč.

Toto středisko přidružené výroby vyrábělo a motnovalo ČOV již od roku 1986, kde již v tuto dobu byly vyráběny nejrozšířenější čistírny odpadních vod typu MICRO a KDCB. Budeme rádi, když i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

Sídlo společnosti AQUATECH je v Srbsku u Karlštejna v areálu bývalého lomu PETZOLD. V současné době ve výrobním závodě pracuje 24 zaměstnanců v několika oborech. Společnost má vlastní širokou servisní síť po celé České republice. Poskytuje záruční a pozáruční servis na své produkty a výrobky konkurenčních výrobců. Vyrobili jsme již přes 6 100 kusů čistíren odpadních vod různých typů, vyvážíme své výrobky do Mexika, Brazílie a Chorvatska. Aquatech distribujuje výrobky přes dealerskou síť v rámci celé ČR. Zajišťujeme pro naše zákazní projekční, kunzultační a stavební činnost po celé ČR, vč. odběru vzorků a vyhodnocení účinnosti ČOV. Všechny naše výrobky dovezem k zákazníkovi na místo, kde mu výrobek odborně osadíme, zprovozníme a zaškolíme obsluhu.

Všechny své výrobky máme certifikovány dle nových evropských norem a každoročně je v naší společnosti Aquatech prováděn dohled nad řízením a kvalitou jakosti výroby autorizovanou osobou TAZÚS Praha. Zkoušky účinnosti našich ČOV prováděli odborníci ve Výzkumném ústavu vodohospodářském T.G. Masaryka v Praze 6.